; PlateBook - Про сервіс

Часті питання

Де знаходиться VIN-код автомобіля і для чого він потрібен?

VIN-код - це унікальний ідентифікаційний номер автомобіля, який складається з 17 символів. Його можна знайти в різних місцях: на рамці під лобовим склом, на металевій табличці під капотом, на стійці дверей водія, а також у документації автомобіля. VIN є ключем до історії авто, включаючи інформацію про виробника, характеристики та історію використання.

Як часто оновлюється ваша база даних?

Наша база даних оновлюється щомісяця для забезпечення актуальності інформації. Дані про викрадення автомобілів оновлюються щоденно.

На якій підставі публікуються дані про автомобільні номери?

Публікація даних здійснюється у відповідності з українським законодавством про доступ до публічної інформації. Ми використовуємо відкриті дані, які не включають персональні відомості власників транспортних засобів.

Чому пошук за номером іноді показує не те авто?

Це може статися через можливість реєстрації різних типів транспортних засобів під одним номером. На нашому сайті відображається інформація про останню реєстрацію. Також оновлення даних в базі відбувається щомісяця, що може спричинити затримки в актуалізації інформації.

Як можна отримати інформацію про власника автомобіля?

Розповсюдження інформації про власників авто обмежено законодавством про захист персональних даних. Наш сервіс не надає такої інформації.

Чому деякі номери відсутні у вашій базі?

Номери можуть бути відсутніми у базі у випадку, якщо вони були видані до 2021го року і з того часу не зазнавали змін, або інформація про них ще не встигла оновитися в нашій системі.

Звідки беруться фотографії автомобілів на вашому сайті?

Фотографії автомобілів надаються нашими партнерами та з інших відкритих джерел. Ми не займаємося збором або фотографуванням авто самостійно.

Як перевірити пробіг та історію ДТП автомобіля?

Наші звіти можуть містити інформацію про пробіг та ДТП, зафіксовані за кордоном або в старих оголошеннях про продаж.